STOP testování na zvířatech...
Jestli jsi proti testování na zvířatech... Si na správné adrese... V menu najdeš petice,články,videa a přihlášku do klubu proti testování...Tam se určitě zapiš!! Dále nás můžeš podpořit tím, že si dáš naši ikonu na tvůj web... ZDE ...nepište mi tu žádné, že kopíruji z jiných blogů.. Myslím, že v této oblasti je jedno jestli lidé kopírují... Snažíme se tu přeci chránit životy... Tento blog podporuje vše co se týká sekce: Proti testování na zvířatech, Týrání zvířat... Zcela podporujeme web: www.netestovanonazviratech.cz *Děkujeme jedné slečně za design.. :) Přišel mi na e-mail...udělala ho dobrovolně..škoda, že nenapsala svůj blog..

NASA testuje účinky radiace na opicích

31. srpna 2010 v 21:40 |  Testování
Poprvé po desítkách let začala NASA testováním účinků radiace na opicích. Cílem je zjistit nakolik ovlivní záření ve vesmíru lidský organismus a chování astronautů během uvažovaných déletrvajících misí. Zároveň testy podle serveru MSNBC prověřují možnosti ochrany před zářením.
Kotul veverovitý

Během nového výzkumu bude 18 až 28 opiček druhu kotul veverovitý vystaveno radiaci v úrovních, jako astronauti při letu na Mars. Výzkum má sledovat především změny v centrálním nervovém systému.
"Došli jsme k závěru, že potřebujeme výzkumu tohoto druhu," řekl farmakolog Jack Bergman serveru Discovery News. NASA plánuje budoucí lety na Měsíc a Mars, nicméně podle Bergmana jí chybí údaje o tom, jak může delší pobyt ve vesmíru astronauty ovlivnit.
NASA dosud testovala krysy a myši, ale zjištěné údaje nepostihují celkové dopady záření na lidský organismus. Proto se mají účinky ověřit na opicích, jejichž organismus je lidskému podobnější.
Kotulové, kteří jsou vycvičeni k plnění určitých úkolů, budou vystaveni radiaci a vědci budou sledovat, nakolik to ovlivní jejich schopnost naučené úkoly. Poměřovat se bude nejen bezprostřední účinek radiace, ale také její působení s časovým odstupem.
Do vesmíru bylo posláno vedle lidí a různých druhů živočichů celkem 29 primátů. Sověti, respektive Rusové jich poslali na oběžnou dráhu 12 a Američané 17. Ochránci zvířat podobné testy ostře kritizují.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L€nk@ L€nk@ | Web | 10. srpna 2011 v 14:35 | Reagovat

To je hrozný.. !
Ani to že testovali na ubohých myškách je strašný ale na opičkách :'(

2 gta 5 cheats ps4 money gta 5 cheats ps4 money | Web | 27. června 2017 v 6:30 | Reagovat

•    You have posted a incredibly detail document. I  examine your entire article and I really like it, I actually understand your point of view.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
netest
Zachraňte tuleněOtevři oči!Portál domácích mazlíčků | Libimesevam.czHafici.cz mojimilacikovia.skwww.psiadusa.skSvoboda zvířatDMSPřipojte se k Petici WSPAsvoboda zviratutulkyPomozte nám pomáhat spolecnost pro zvirata